Біля скандальної забудови на Мазепи, 144 продовжують викопувати котлован

Про це в мережі пишуть активісти та депутат міської ради Андріан Волгін.

"Рейдери у Івано-Франківську. Чергова сенсація. У Івано-Франківську – рейдерське захоплення!!!", - пише у фейсбук Рудчук Олеся.

 

 

"Не так давно усі місцеві ЗМІ писали про незаконні будівництва, котрі пов’язані із Івано-Франківською обласною організацією Товариства сприяння обороні України.

Про подарунки та інші можливі незаконні дії.

​Під час втручання місцевої влади, контролюючих служб та правоохоронних органів, було встановлено численні порушення з боку горе будівельника ПП «Прикарпаття і К». Івано-Франківська обласна організація ТСО України довела свою непричетність до цих злочинних дій та стверджує, що ці усі дії веде керівник і власник ПП «Прикарпаття і К» 

Дуляновский Виктор. Про що, стверджують десятки приписів та рішень суду, котрими встановлено незаконні дії даного «Забудовника».

​І ось, плювавши на всі рішення суду, на рішення контролюючих служб, «горе забудовник», котрий має ще і значний борг перед місцевим бюджетом, намагався затягнути в свої авантюри і шахрайські дії керівництво обласної організації ТСО України, вирішив іти в «ВА-Банк».

​Не маючи жодних дозволів та жодного права на будівництво, він вчинив рейдерське захоплення чужого майна та земельної ділянки, яка належить Товариству на праві постійного користування і вирішивши, що він господар у місті, розпочав незаконні підготовчі та будівельні роботи на самовільно захопленій земельній ділянці, що належить Товариству сприяння обороні України.

​Громадськість міста обурена, адже РЕЙДЕРСТВО у нашому спокійному місті – це вже занадто! Сподіваємось компетентні органи швидко приведуть до відповідальності такого «Самовпевненого Рейдера».", - йдеться у дописі.

 

На прикріплених до допису фото видно, як на будівельному майданчику працює техніка.

 

 

 

 

 

 

Також депутат міськради Андріан Волгін відреагував на ситуацію на своїй сторінці: "Вот і вибори пройшли ....... а хто казку слухав, молодець ........ коли міська влада буде казати, що вони не давали добро будувати - нагадайте їм як ці «захисники озера» пів року тому проголосували за знищення пам’ятки архітектури «Садко» і злили справу в судах по Вам Буду .......".

 

Та прикріпив відео з будівельного майданчика:

 

 

 

Нагадаємо, скандал навколо незаконної забудови на Мазепи, 144 триває з 2016 року. Котлован під другу чергу викопали ще у 2017 році, але через суди та увагу активістів будівельні роботи не продовжували. Натомість, повністю добудували першу чергу: зробили фасад, продали більшість квартир. Але будинок досі не отримав дозвільної документації та не зданий у експлуатацію через невідповідне цільове призначення землі. 

 

По-факту, даний будинок є об’єктом багатоквартирної житлової забудови. Цільове призначення земельної ділянки, на якій збудований комплекс – будівництво та обслуговування інших будівель громадської забудови. Отже будувати житлові будинки на ній заборонено. Проте керівництво ГО «Товариство сприяння обороні України» вихід знайшло.

 

Архітектурно-планувальне завдання (видавалося до 2012 р. до введення МБУІО) видано на спортивно-готельний комплекс. Будується, насправді, типовий житловий багатоповерховий будинок. Але продають в ньому апартаменти, а не квартири.

 

 

Детальніше про забудову читайте: Скандальне будівництво на Мазепи, 144: Львівський апеляційний суд дозволив ТСО будувати біля міського озера