ЖК "Писанковий" (м.Коломия) Будується

Забудовник: МЖК Експрес-24
Адреса: Коломия,
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

Житловий комплекс «Писанковий» від «МЖК Експрес – 24» - це не просто новітній житловий комплекс міста, це ідеальна концепція помешкань для людей, які прагнуть до розкоші та вільного способу життя. Компанія «МЖК Експрес – 24» гарантує надійність та якість житла. Підприємство, що орієнтується тільки на провідні будівельні компанії світу, планує створити досконалий будинок для комфортного життя, використовуючи новітні технології будівництва. Ціль компанії – зробити об`єкт, який буде відповідати потребам та еталонам клієнтів. "МЖК Експрес-24" має намір подарувати мешканцям високий та надійний рівень життя за доступною ціною.

 

Розташування:

ЖК «Писанковий» надасть можливість жити неподалік від центру міста та водночас насолоджуватися спокоєм ідеальної заміської атмосфери із зеленою рекреаційною зоною. Інфраструктура включає у себе всі можливі напрямки для успішного та продуктивно життя.

 

Безпека:

Розміщення камер відеонагляду у всіх стратегічних зонах, надійне збереження автомобілів, охорона. Компанія потурбувалася, щоб житловий комплекс став надійним оберегом для клієнтів та їхнього майна.

 

Дизайн:

Спеціалісти "МЖК Експрес-24" сформували найвищий зразок стилю та якості згідно передових європейських тенденцій. Продумана архітектура з чітким плануванням є особливою складовою ЖК «Писанковий». Придбавши таке житло, клієнт відчує функціональність та зручність кожного з елементів будинку.


0 Коментарів - Написати коментар

Коментар