ЖК "Писанковий" (м.Коломия) Будується

Адреса: Коломия,
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

Житловий комплекс «Писанковий» від «МЖК Експрес – 24» - це не просто новітній житловий комплекс міста, це ідеальна концепція помешкань для людей, які прагнуть до розкоші та вільного способу життя.

 

Компанія «МЖК Експрес – 24» гарантує надійність та якість житла. Підприємство, що орієнтується тільки на провідні будівельні компанії світу, планує створити досконалий будинок для комфортного життя, використовуючи новітні технології будівництва. 

 

ЖК «Писанковий» надасть можливість жити неподалік від центру міста та водночас насолоджуватися спокоєм ідеальної заміської атмосфери із зеленою рекреаційною зоною. Інфраструктура включає у себе всі можливі напрямки для успішного та продуктивно життя. Розміщення камер відеонагляду у всіх стратегічних зонах, надійне збереження автомобілів, охорона. Компанія потурбувалася, щоб житловий комплекс став надійним оберегом для клієнтів та їхнього майна.

 

Спеціалісти "МЖК Експрес-24" сформували найвищий зразок стилю та якості згідно передових європейських тенденцій. Продумана архітектура з чітким плануванням є особливою складовою ЖК «Писанковий». Придбавши таке житло, клієнт відчує функціональність та зручність кожного з елементів будинку.


0 Коментарів - Написати коментар

Коментар