ЖК на вул. Лемківській Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Лемківська, 3
Ціна(м2) від: 15 500 грн.
Клас об'єкта: Еліт
Стан будівництва: Будується

У 2017 році будівельна компанія «Атлант-ІФ» розпочала будівництво 10-ти поверхового житлового будинку класу еліт по вулиці Лемківська, 3 у центрі Івано-Франківська.

 

Будинок будується за сучасними технологіями. Цегляні зовнішні стіни та внутрішні перестінки, з вертикальним та горизонтальним армуванням. Будинок має вигідне розташування в екологічно чистій зоні поблизу міського озера та в межах 10-ти хвилин від центру міста. Друга лінія від вулиці Короля Данила.

 

Поряд розташовані всі важливі об’єкти соціальної інфраструктури, зокрема: Інститут гуманітарної підготовки та державного управління, навчальні корпуси медичної академії, загальноосвітня школа №4, загальноосвітня школа №23, дитячий садочок «Перша ластівка», дитячий садочок «Сонечко», торговельні центри, продуктові супермаркети, аптеки, перукарня, фітнес-центр, косметологічні салони, кав’ярні, паби з крафтовим пивом, ресторації та інші заклади харчування і дозвілля.

 

Територія навколо будинку буде упорядкована: ділянку озеленять, облаштують відпочинкову зону, встановлять дитячий і спортивний майданчики.

 

Характеристики комплексу:

Матеріал - сирець,

котел фірми BOSH,

розводка опалення,

підігрів підлоги (коридор, кухня і с/в),

розводка гарячої і холодної води,

розводка електромереж по квартирі,

чистова стяжка, штукатурка під маяки, стартова шпаклівка,

5-камерні м/п вікна з енергозберігаючим 2-камерним склопакетом та бронзовим зовнішнім напиленням,

якісні броньовані двері ф-ми МІЛАНО,

ідеодомофон, інтернет та кабельне телебачення,

всі лічильники.


0 Коментарів - Написати коментар

Коментар