ЖК "Липки" Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 164
Ціна(м2) від: 13 200 грн.
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

Новий Житловий комплекс «Липки» від будівельної компанії «Ярковиця» – це  європейське містечко закритого типу, яке передбачає гармонійне поєднання місцерозташування, зручної інфраструктури та комфорту. 
 
Комплекс розташований по вулиці Мазепи, 164 поблизу міського озера, що стане приємним бонусом для любителів піших прогулянок. Окремої уваги заслуговує  наявність поблизу корпусу №11 дитячого садочка, що значно спростить здобуття дошкільної освіти маленькими жителями комплексу. Будівельна компанія «Ярковиця» подбала, щоб це не стало проблемою і побудувала садочок на території житлового комплексу. 
 
Комплекс налічує 11 корпусів 9-поверхової забудови, площа забудови сягає близько 6 га. Схема розташування будинків передбачає місця для паркування, відпочинкову зону та багату інфраструктуру. Зокрема, тут є і велика кількість зручних лавочок для відпочинку, і майданчики для прогулянок та дитячих забав тощо. 
 
Всюди розміщено ліхтарі, які зроблять зручним пересування територією містечка у темну пору доби. Територія містечка, як уже згадувалося вище, буде закритого типу. Крім того передбачена цілодобова охорона та постійний відеонагляд. 
 
Планування квартир здійснено з урахуванням забезпечення найоптимальнішого комфорту і функціоналізму. У вартість квартири входить: 
  • якісні вхідні двері українського виробництва,
  • вікна з двокамерними склопакетами,
  • тепла підлога,
  • підведення комунікацій до лічильників,
  • штукатурка стін та стяжка підлоги під маяк,
  • облицювання сходової з великим холом та перилами з нержавійки. 
 
З питань продажу квартир звертайтесь за телефонами: 

менеджери у офісі: 098 7773770, 099 7773770

Менеджери на об"єкті: 068 7773770, 0989654738

 


0 Коментарів - Написати коментар

Коментар