вул. Ребета Зданий в експлуатацію

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Ребета
Клас об'єкта: Економ
Стан будівництва: Зданий в експлуатацію

Новобудова по вул. Ребета — це сучасний багатоповерховий будинок в затишному мікрорайоні Івано-Франківська, який має розвинену інфраструктуру та зручне транспортне сполучення. Фасад виконано у сучасному стилі та покритий штукатуркою. Він утеплений й засклений енергозберігаючими вікнами.

Споруда побудована за монолітно-каркасною технологією. Стіни зведено з піноблоків. Висота типового поверху становить 2,8 метрів. На одному поверсі розміщено по 6 квартир, в кожній із яких проведені комунікації, встановлені вхідні двері, вікна, компактні радіатори опалення та лічильники. Планування апартаментів просторі та практичні.

Перший поверх будинку відведений під приміщення адміністративно-торговельного значення. Територія облаштована місцями для відпочинку, ігровим майданчиком для дітей, пішохідними доріжками, а також відкритою автостоянкою для власників машин. Поруч з будинком працюють школи, дитячі садочки, магазини, банки, спортивний комплекс, аптеки. А відпочити у вихідні можна в парку, що знаходиться неподалік.

Більше інформації про новобудову по вул. Ребета в Івано-Франківську запитуйте в офісі компанії-забудовника.


0 Коментарів - Написати коментар

Коментар