MILLENNIUM ECO APARTMENTS Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Набережна
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

«MILLENNIUM ECO APARTMENTS» – це розкішне житло в гармонії з природою, адже поєднує в собі затишне та екологічно-чисте розташування, мальовничі краєвиди та свіже повітря, водночас, розвинену інфраструктуру.

 

Ставши власником квартири у житловому комплексі  «MILLENNIUM APARTMENTS» Ви зможете зручно добратися до будь якої частини міста Івано-Франківська. Зручне транспортне сполучення з основними дорогами міста (Об’здна імені Василя Стефаника), аеропорта, залізничного та автобусних вокзалів. Та головне, прогулюючись Ви за декілька хвилин зможете дістатися до міського озера, міського парку імені Тараса Шевченка та центру Івано-Франківська.

В концепції житлового комплексу поєднюються 8 основних елементів, що якісно відрізняють квартири в “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” від звичайних мікрорайонів. Весь житловий комплекс буде обгороджений парканом, який нестиме охоронну функцію. На території мікрорайону функціонуватиме центр відео-спостереження та моніторингу, який проводитиме цілодобову охорону.

 

Безпека

Кожна людина хоче жити спокійно і не боятися за безпеку свою, сім’ї і збереження майна. Весь житловий комплекс “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” буде обгороджений парканом, який нестиме охоронну функцію. На території мікрорайону функціонуватиме центр відео-спостереження та моніторингу, який проводитиме цілодобову охорону.
На кожному в’їзді у внутрішньо-будинковий паркінг буде розміщений контрольно-пропускний пункт з автоматичним шлагбаумом. Також, відповідні заходи безпеки встановлюватимуться у відпочинкових зонах та під’їздах. Особлива увага приділяється безпеці квартир (встановлюються надійні, броньовані двері з протизламними замками).
Будівельна компанія «МЖК ЕКСПРЕС-24» спільно з охоронними фірмами періодично проводить ряд превентивних заходів з метою підвищення рівня безпеки та вдосконалення системи охорони.
Таким чином, ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” – це комплекс, в якому піклуюється про спокій та захищеність своїх мешканців.

 

Екологічність

Житловий комплекс “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” – унікальний тим, що дозволить своїм мешканцям жити в гармонії з природою. Прагнення створити житловий комплекс європейського рівня в екологічно чистій та зеленій частині Івано-Франківська стало основною метою будівництва нового мікрорайону.
Свіже повітря, дивовижні краєвиди на міське озеро, парк та неповторний мікроклімат – все це створює ідеальне місце для життя та відпочинку.

 

Комфорт

Затишне та комфортне житло це не тільки вдале планування та хороший ремонт. Оцінюючи майбутню квартиру, слід врахувати цілу низку зовнішніх факторів, котрі можуть значною мірою впливати на Ваше життя.
Однією з особливостей житлового комплексу “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” є облаштований біля кожного будинку затишний, безпечний та зелений внутрішній двір. Грамотно спроектований простір на прикладі «італійських двориків», де немає місця автомобілям та міському шуму, створює додаткові умови для кращого відпочинку. Відсутність машин дозволить створити особливий екологічно чистий мікроклімат для відпочинку у дворі.
У дворі буде облаштована площадка для вигулу собак, що дозволить власникам чотирилапих мати спеціально відведене, безпечне місце для прогулянки зі своїми улюбленцями.
Система підземних паркінгів дасть можливість власникам авто не турбуватись про їх збереженість, а система відео охорони подбає про їх безпеку.
Інтерактивною частиною комплексу є ряд терас, які будуть як і у персональній власності мешканців, так і відкритими для усіх на території мікрорайону і на дахах будинків. Зелене різнотрав’я, п’янкі аромати квітів, розлогі крони дерев, що в спеку створюватимуть благодатну прохолоду – і це все у твоєму будинку у ЖК”MILLENNIUM ECO APARTMENTS”.

 

Сучасність

Сучасність у новому тисячолітті – це перш за все вміння використовувати природну енергію на благо людини, не завдаючи шкоди екосистемі. Будівельна компанія «МЖК ЕКСПРЕС-24» поставила собі за мету не лише зробити енергоефективними квартири, але і реалізувати новітні технології (освітлення, утеплення та інші) у будинку та відпочинкових зонах мікрорайону. Лаундж-зони на даху будинків, підземний паркінг, спортивні та ігрові майданчики та багато іншого.
Будівельна компанія «МЖК ЕКСПРЕС-24» подбала про те, щоб в кожній квартирі у ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” був встановлений конденсаційний котел, який підвищує ефективність газового опалення до 30%.
Саме тому житловий комплекс “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” – це концептуально нові архітектурні форми житла в поєднанні з сучасними ефективними та енергозберігаючими технологіями.

 

Організація простору

Організація простору – це створення максимально комфортних умов. Все це – мрія будь-кого з нас.
ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” – це задоволення потреб мешканців. На території житлового комплексу розміщені спортивно-відпочинкові зони загального користування: багатофункціональні майданчики для займання спортом, тенісні корти, вуличні тренажери. Для найменших мешканців – сучасне багатофункціональне міні-містечко, яке складається з гірок, гойдалок, пісочниць. В такому дитячому містечку враховані особливості фізичних на вікових категорії дітей.
Одним з особливостей житлового комплексу є безпосередня близькість до міського озера та створена для прогулянок та відпочинку паркова алея, яка з’єднає ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” з найзеленішими частинами міста Івано-Франківськ.
В комплексі заплановано ряд комерційних площ. Таким чином в інфраструктурі ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” з’являться магазини, ресторани домашньої кухні, фітнес центри та ще багато інших елементів інфраструктури. Приміщення різної площі, з можливістю самостійного вибору розташування внутрішніх перегородок та дизайну, великий простір для ваших ідей.
Приміщення пристосовані для офісів, продуктових та промислових магазинів, аптеки, майстерні одягу чи взуття, салону краси та інших цільових призначень.

 

Індивідуальність

Індивідуальність людини проявляється у багатьох речах, проте житло є тим місцем, де людина формується, проводить час та розвивається. Життєвий простір повинен стати стильним, естетичним, затишним, а можливо десь експресивним, зухвалим і сміливим. Одним словом таким, де людина відчуває себе по-справжньому вдома.
У житловому комплексі “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” представлені безліч варіантів квартир, здатних задовольнити смак і потреби кожного, навіть найбільш прискіпливого покупця.

 

Новітні технології будівництва

ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” – це мікрорайон, в якому і комунікації, і житло будуть побудовані з дотримання абсолютно всіх будівельних норм. Всі інженерні споруди та комунікації, що забезпечують електропостачання, водопостачання, каналізацію, газопостачання, а також телефон та інтернет, побудовані із сучасних матеріалів з урахуванням досвіду, накопиченого протягом 20-ти років будівельної діяльності компанії «МЖК ЕКСПРЕС-24».
Європейські тенденції в архітектурі, новітні технології у будівництві, екологічність матеріалів, які використовуються у будівництві ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” є запорукою життя в комфорті та гармонії з природою.

 

Доступність

Будівельна компанія «МЖК ЕКСПРЕС-24» підготувала для потенційних покупців ряд програм, за якими можна придбати житло у ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS”. Ставши власником квартир від компанії «МЖК ЕКСПРЕС-24» Ви обираєте сучасне, комфортне та якісне життя для себе і своєї сім’ї.

 

Призначення та інфраструктура:

Нерухомість:  житлова новобудова

Комерційні: приміщення  передбачено

Паркінг:  відкритий

Дитячий майданчик:  передбачено

 
 
Технічні параметри:
 
Поверховість: 10

 

Конструкція: несучі стіни

 

Матеріал:  цегла

 

Зовнішні: стіни  цегла

 

Утеплення:  пінопласт

 

Фасад:  штукатурка

 

Вікна:  металопластик

 

Дах:  скатний

 

Покрівля:  металочерепиця

 

Висота стель:  2,7

 

Опалення:  індивідуальне

 


0 Коментарів - Написати коментар

Коментар