Квартал "Левада Затишна" Будується

Забудовник: Ярковиця
Адреса: Івано-Франківськ, вул. Довженка
Ціна(м2) від: 8 800 грн.
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

ЖК “Левада”  – це “зелене намисто” Івано-Франківська, що гармонійно об’єднує кілька житлових кварталів у різних куточках Івано-Франківська з мальовничими краєвидами у безпосередній близькості до рекреаційних зон міста.

 

Особливістю нового кварталу "Левада Затишна" стане вигідне місце розташування. Тут зручне автобусне сполучення з усіма районами міста. Поруч дитячий садок, три школи, два коледжі, вище професійне училище, аквапарк і «Льодова арена». 

 

Розвинена також і соціально-побутова інфраструктура: неподалік бібліотека, відділення дитячої поліклініки, жіноча консультація, лікарня, ринок, супермаркети продуктів, меблів, побутової та електронної тешхніки. У кількох хвилинах ходи розташовані міський парк ім.Шевченка, центральне міське озеро та два стадіони, басейн і різноманітні спортивні майданчики.

 

Самі квартири проектувалися з урахуванням сімейних цінностей, потреб і пріоритетів. Раціональні, зручні і просторі планування дозволять власникам створити гостинну і затишну атмосферу, втілити будь-які дизайнерські фантазії та інтер’єрні рішення.

 

Квартал «Левада Затишна» пропонує:

  • сучасне житло комфорт класу у популярному мікрорайоні міста;
  • раціональне, зручне і просторе планування одно-, дво- та трьохкімнатних квартир з великою кухнею та вітальнею, просторим холом та панорамними вікнами;
  • доступну ціну в гривнях на комфортне житло в Івано-Франківську;
  • розумну вартість житла, яка не залежить від поверху помешкання;
  • програму розтермінування платежів, розраховану на строк до трьох років;
  • вкласти свої заощадження в ліквідний актив (на сьогоднішній день саме нерухомість – найбільш надійний і вигідний інструмент інвестування в Україні);

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар