Бульвар Європейський Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Ленкавського-Південний бульвар
Клас об'єкта: Еліт
Стан будівництва: Будується

Будівельна компанія "ВАМБУД" реалізує масштабний проекту, який створить унікальне комфортне середовище для кожного свого мешканця. Це буде один з найдивовижнішх куточків, в якому буде поєднано красу природи і сучасний стиль європейського міста.

 

Унікальність проекту полягає в тому, що він спрямований на розвиток сучасної архітектури європейського зразка та створення справді комфортного житла. Ми використовуємо якісні матеріали та новітні технології будівництва, щоб ваше майбутнє помешкання відповідало усім сучасним стандартам.

 

Зручна інфраструктура вкрай важлива, тому поблизу нового комплексу є все необхідне, та навіть більше: садок, школа, торгово-розважальні комплекси, супермаркети, поліклініка, спортивний зал.

 

Бульвар Європейський - це житло поблизу міського озера де буде облаштовано з благоустрій зелених зон, встановлено сучасні спортивні та дитячі майданчики. 


1 Коментар - Написати коментар

  1. Антон Володимирович 23.07.2018 16:45

    Я довго думав чи писати відгук, але таки напишу. НЕХАЙ ІНШІ ЗНАЮТЬ!!!!!! Я сам будівельник, тому обдурити мене важко. Вирішив заїхати на булову без попередження. Сам купив квартиру в Європейському. Ну що-що. думав, що там навіть нічого робитися не буде...а нє, стяжкою підлогу заливають. Нормально всьо роблять. Я тепер трохи менше переживаю. Поговорив з майстрами. всьо мені розповіли що до чого7 я ще не живу там, але роботою задоволений. Молодці

Коментар