Як проходить будівництво котеджного містечка Franko River Club у січні. ФОТО


Триває будівництво котеджного містечка Franko River Club.

 

Наразі завершено встановлення фасаду в Будинках 1,2,4,5,6,7,8,14,15,18,19,20,22,24,26,27,30,32,33.

 

 

 

Продовжується оздоблення фасаду в Будинку 11. Завершено оздоблення фасаду гранітом по будинках 1,14,33. Здійснюється оздоблення фасаду гранітом по Будинку 20.

 

 

 

Завершено підведення електрики до усіх Будинків. Змонтовані вхідні двері в будинки 30,6,14,15,20,22.

 

 

 

Franko River Club — котеджне містечко із 33 об'єктів, де кожен будинок має свій особистий стиль, не порушуючи при цьому цілісне сприйняття всього комплексу – затишного, гармонійного, особливого. Вишуканість відчувається в усьому: плануванні фасаду, інтер’єру, ландшафту. Котеджне містечко розташоване близько головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р. Бистриця-Надвірнянська.

 

Franko River Club побудоване у стилі «органічної архітектури» видатного архітектора Райта Ллойда. Панорамні вікна, через які наче входить життя всередину першими ранковими променями. Ритмічне розчленування фасаду каркасами, відкритий план, тераси. Лаконічність та довершеність ліній.

 

Фасад витриманий у стриманій кольоровій гамі. Будинки з прилеглими ділянками від 8 до 15 соток кожна, яка відокремлена від сусідської огорожею-живоплотом.

 

 

 

Територія, що виходить до дороги, обнесена цегляним парканом, окремі фрагменти якого зроблено з кованих деталей.

 

Загалом навколо всього містечка – зовнішня глуха огорожа, виконана з декоративної цегли. Просторі дороги та тротуари з бруківки, якісне вуличне освітлення.

 

За чистоту під’їзних доріг нестиме відповідальність двірник. Дбайливі руки садівника доглянуть кожен газон та кущик. Цілодобова охорона подбає про безпеку Ваших родин.