Вартість будівництва біатлонного комплексу в «Буковелі» зросла на 74 млн грн


Поляницька сільська рада Івано-Франківської області замовила додаткові роботи із будівництва сучасного біатлонного комплексу в селі вартістю 73,95 млн грн.

 

Договір 28 грудня підписали із компанією «ПБС» за неконкурентною переговорною процедурою, оскільки виникла потреба закупити додаткові роботи, пише Побудовано з посиланням на НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ.

 

Згідно із законодавством, закупівля додаткових робіт у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт не перевищує 50% від ціни основного договору.

 

У 2019 році Івано-Франківська ОДА схвалила проєкт будівництва біатлонного комплексу на «Буковелі» за майже 400 млн грн. Комплекс збудують три черги на майже 12,3 га. Тут передбачено будівництво стрільбища, лиже-ролерної траси, а також усієї супутньої інфраструктури з мостами, автомобільним тунелем, тощо.

 

Договір на першу чергу вартістю 148,35 млн грн на будівництво підписали у липні минулого року із «ПБС». Тепер же через коригування виникла потреба в додаткових роботах.

 

Відповідно до Висновку Івано-Франківської Торгово-промислової палати від 15.12.2020 року Поляницька сільська рада має достатні підстави для можливості застосування переговорної процедури закупівлі з підрядником для виконання додаткових робіт запланованих за коригованим робочим проєктом, – йдеться в обгрунтуванні переговорної процедури.

 

Відтак, лише вартість першої черги зведення біатлонного комплексу у «Буковелі» зросла до 222,3 млн грн.