Українських сім'ї отримають до 700 гривень заощаджених субсидій

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні ухвалить рішення про монетизацію економії за субсидіями, що торкнеться приблизно 1,5 мільйона українських сімей.

«За нашими розрахунками 1,5 млн українських родин, які змогли забезпечити економію газу та електроенергії для тепла, отримають найближчим часом до 700 грн готівкою, які вони заощадили за опалювальний сезон», - сказав прем'єр, пише УНІАН. 

 

«Ще одна обіцянка, яку я давав, буде зараз виконано Міністерством соціальної політики, і люди це відчують», - сказав Гройсман.

 

18 березня поточного року віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко заявив, що монетизація субсидій на оплату комунальних послуг буде проводитись у два етапи: перший – на рівні підприємств, що надають послуги, другий – на рівні споживачів цих послуг.

 

В опублікованому 4 квітня тексті Меморандуму України з МВФ уряд взяв на себе зобов'язання до вересня 2017 року провести монетизацію субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на рівні теплокомуненерго. За даними Мінсоцполітики, програмою житлових субсидій в поточному опалювальному сезоні 2016-2017 років скористалися 7,4 млн сімей.