У місті відкриють новий садочок "Подоляночка" на 110 місць

У приміщені на вулиці Гната Хоткевича, 11 А запрацює заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №21.

Питання про створення комунального закладу дошкільної освіти розглянули на пленарному засіданні 22 сесії Івано-Франківської міської ради.

 

Депутати затвердили статут закладу, уповноважили Департамент освіти Івано-Франківської міської ради розробити програму заходів щодо матеріально-технічного забезпечення комунального закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №21 «Подоляночка» до початку його функціонування та призначити в.о. директора закладу дошкільної освіти до його відкриття.

 

Проектна потужність нового садка – 110 місць.

 

Дошкільний навчальний заклад “Подоляночка” відвідуватимуть 2 групи раннього віку та 4 дошкільні.

 

Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

 

"Довгий час дане приміщення стояло пусткою. У власність громади Івано-Франківська воно було передане у 2013 році. На даному етапі триває реконструкція приміщення, щоб дітки змогли якнайшвидше піти до нового садочка. У цьому районі він справді дуже потрібен", - зазначила секретар міської ради Оксана Савчук.