У Франківську столітній будинок руйнується, а в комунальників немає грошей на ремонт

Вчора надвечір в середмісті Івано-Франківська частково обвалився парапет старовинної кам'яниці. В результаті постраждала припаркована поруч автівка.

Франківська журналістка Вероніка Шиманська, яка проживає у цьому будинку, написала на своїй сторінці у Фейсбук, що фасад будинку вже давно перебуває в аварійному стані, пише Бліц.

Кам'яниця має 104 роки. На даху будинку є бетонні огородження, аби звідти не впасти. Красива конструкція, як корона будинку. Так от, за словами Шиванської в 2010 році почали падати. Бо до 2010 року коштів у міському бюджеті для ремонту будинку не було. Полетіли бетонні брили.

Прямо чоловікові на голову. Чоловік живий лишився. А от "корону" з надвхідної частини будинку МНСники позбивали і в бляху загорнули. Відповідь в міському ЖКГ була традиційна - немає грошей. Минуло 6 років і ситуація повторилась.

"А в моєму будинку нині почали "плакати" атланти та каріатиди... камінням. Постраждала тепер машина. Приїхали знову МНСники.....Зауважу - будинок пам"ятка архітетури. До того ж з легендою. Бо розповідають, що власник будинку викинувся з 4 поверху коли совіти прийшли його власність відбирати .... але то історія. Споруда на балансі ЄРЦ і відповідь комунальників вже наперед знаю .... мені просто цікаво чи доживе пам"ятка до моменту коли про неї згадають і знайдуть кошти аби відремонтувати. (так як на Мазепи) В місті таких будинків на пальцях можна порахувати...", -написала Шиманська.

http://www.blitz.if.ua/include/img/14100516_1191979137510933_5489121981833679554_n.jpg