У Франківську повторно шукатимуть підрядника для будівництва басейну. Тендерний комітет відхилив всі пропозиції учасників

Тендерний комітет управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради відхилив пропозиції всіх учасників, які претендували на виконання робіт з будівництва басейну у фізкультурно-оздоровчому комплексі на вулиці Симоненка, 13.

Раніше повідомлялось, що управління капітального будівництва в Івано-Франківську провело тендер на спорудження басейну у фізкультурно-оздоровчому комплексі на вулиці Симоненка, 13. На аукціоні перемогла будівельна компанія "Трейдзахідбуд", яка підозрюється у підробці актів виконаних робіт на 16 млн грн, пише КУРС.

 

Від учасників аукціону вимагався досвід подібних робіт. Серед виконаних аналогічних робіт "Трейдзахідбуд" надав договір субпідряду на будівництво басейну у ДНЗ "Світанок" у Брошнів-Осаді на 473 тис. та договір підряду з ТОВ "Даноша" (зараз "Ґудвеллі Україна") на будівництво "монолітного резервуара питної води" для свиноферми в селі Копанки. Пійло для свиней підрядник спорудив за 2,2 млн грн.

 

Після публікації КУРСу міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у Фейсбуці, написав, що тендер скасують.

 

Після обіцянки мера тендерний комітет почав відхиляти пропозиції учасників закупівлі. Зокрема, 14 серпня скасував своє рішення про намір укласти договір з "Трейдзахідбуд", мотивуючи тим, що підприємство замість оригіналів довідок з податкової інспекції та інформаційного центру МВС надало їх копії.

 

Протягом 14-16 серпня комітет відхилив пропозиції інших двох учасників ТОВ "Концерн "Київпідземшляхбуд" та ПП "Мастак-Сервіс" через невідповідність їхніх пропозицій умовам тендерної документації.

 

Вчора в ефірі ТРК "Вежа" Марцінків повідомив, що УКБ проведе ще один тендер на будівництво басейну.

 

"Щодо басейну, на жаль, тендер був зірваний. Зараз він повторно оголошений.  Було три компанії. Перемогла та компанія, яка не має досвіду у будівництві таких споруд. А басейн – це достатньо складна споруда. Тому прийняли рішення відмінити тендер. Тим більше там були помилки у документації, і оголосити новий тендер, щоби зайшла а компанія, яка зможе збудувати. Але ми плануємо ще цього року розпочати це будівництво", - сказав Марцінків.

 

Попри те, що мер обіцяє розпочати будівництво до кінця року, на сайті публічних закупівель ProZorro повідомлення про новий тендер ще не оприлюднили.

 

"У нас є обіцянка від прем’єр-міністра України про те, що близько 30 млн грн буде профінансовано з державного фонду на будівництво цієї спортивної споруди. То гріх не скористатися. Тому будемо намагатися, щоб цього року розпочати. Проектно-кошторисна документаці виготовлена на 98 млн грн. Але ми надіємося, що в тендері візьмуть участь кілька компаній і ця ціна буде зменшена до мінімуму", - сказав Руслан Марцінків.

 

Комунальний басейн, за словами Марцінківа, планують побудувати за два роки.