У Франківську оберуть кращий дворик

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини за підтримки виконавчого комітету міської ради оголошує конкурс «Кращий дворик міста Івано-Франківська».

Конкурс має на меті підвищити інтерес та бажання окремих мешканців міста чи цілих організацій до впорядкування дворової території, перетворення простору довкола помешкань та приміщень громадського призначення у привабливі місця для перебування.

 

У конкурсі можуть брати участь:


– фізичні особи (мешканці міста) у номінації «Краще приватне подвір’я (садиба)»;

– підприємства, установи, організації у номінації «Кращий дворик компанії / фірми»;

– органи самоорганізації населення (ОСББ, орган самоуправління, будинковий комітет) у номінації «Кращий дворик багатоквартирного будинку».

 

У кожній із категорій обиратимуть 3-х переможців, які отримають грошову нагороду та цікаві подарунки.

 

За перше місце – премія у розмірі 10 000 гривень та річна підписка журналу «Ландшафт та архітектура» на 2020 рік. Переможець, що займе 2 місце – 7 000. Бронзовому призеру – 5 000 гривень.

 

Всі учасники, які посіли призові місця, отримають табличку, на якій буде вказано назву конкурсу, номінацію, в якій переміг конкурсант, рік. Таку пам’ятну табличку можна закріпити на фасаді будівлі, на воротах.

 

Конкурс проводиться за кожною номінацією окремо і є правочинним, якщо подана хоча б одна заявка. Відбір переможців здійснюється  конкурсним журі та онлайн-голосування мешканців міста у співвідношенні 50/50%. У разі рівного розподілу голосів, вирішальним є голос голови конкурсного журі.

 

Критерії оцінки:

 

- сучасність;

- функціональність;

- естетика озеленення;

- оригінальність, неповторність ідеї.

 

Кожен критерій оцінюється за шкалою від 0 до 10 (0 – мінімальна оцінка, 10 – максимальна оцінка).

 

Як взяти участь в конкурсі:

  1. Заповнити заявку на участь у конкурсі. Бланк заявки тут: Заявка на участь у конкурсі
  2. Зробити інформативні фото та/або відео, на яких буде добре видно ваш облаштований дворик.
  3. Подати заповнену заявку + фото/відеоматеріали до 1 серпня 2019 р. у Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини: або занести за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9. 5-й поверх, каб. 510 (тут так само можна взяти і бланк), або ж надіслати на електронну адресу dma.if.mvk@gmail.com з позначкою “конкурс «Кращий дворик»”.