У Франківську не знайшлося покупців на комунальні приміщення : влада оголосила про повторні торги

Днями на сайті міськвиконкому з’явилося оголошення про проведення повторного аукціону з продажу кількох об’єктів нерухомості.
У якості першого лоту представлена недобудована будівля лазні по вулиці Стефаника, 31. Об’єкт нерухомості має три поверхи, а ступінь його готовності ледь перевищує 50%.Про намір продати цей комунальний об’єкт місцева влада заявила ще у листопаді минулого року та призначила аукціон на грудень. Тоді на торги виставлялись єдиним лотом і об’єкт нерухомості, і земля під ним.
 

Початкова ціна лоту становила 8 млн грн. Експертна грошова оцінка визначила вартість недобудови у 7,1 мільйона гривень. Натомість, земельну ділянку, площею 0,2391 га, оцінили лиш у 900 тисяч гривень. Тоді бажаючих викупити цей довгобуд так і не знайшлося. 

 

Повторний аукціон був призначений на кінець лютого. Цього разу на торги виставлялася тільки недобудована будівля лазні, без земельної ділянки. Однак, і цей аукціон не відзначився успішністю.

 

 

Уже треті за рахунком торги відбудуться 24 березня. Початкова ціна лоту - 7 161 440 гривень. Як і попереднього разу, на аукціон виставлено незавершене будівництво лазні, без земельної ділянки. При цьому, новий власник будівлі буде зобов’язаний сплачувати плату за користування землею. Однак, в запропонованих умовах продажу вказано, що об’єкт нерухомості продається без збереження спеціалізації. Крім цього, покупець зобов’язаний завершити будівництво на протязі 3 років з дня нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу.

 

Наступними на торги виставлені нежитлові приміщення площею 19,1 кв. м, по вулиці Чорновола, 122. Об’єкт розташований на першому поверсі будинку. Початкова ціна лоту становить 52 180 гривень.

 

 

Останніми у списку лотів зазначені нежитлові приміщення площею 27,2 кв. м. Об’єкт знаходиться на першому поверсі будинку по вулиці Ленкавського, 6. Початкова ціна лоту – 125 610 гривень. 

 

 

Довідково

Час проведення аукціону: 24.03.2017 року. Кінцевий термін прийняття заяв: 20.03.2017 року включно.

За довідковою інформацією звертатися у Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 2, тел.53-05-87, 53-26-15