У Франківську архітектура візьметься за реставрацію дверей в історичних пам'ятках

Департаментом містобудування, архітектури та культурної спадщини визначено перелік дверей пам’яток архітектури, які будуть реставровані в першу чергу

Станом на сьогодні виготовлена проектна документація на реставрацію дверей в будинках на вул. Гетьмана Мазепи, 5, 7, 9, на вул. Шевченка, 30. В планах реставрація вхідних дверей та брам в будинках на вул. Шевченка, 22, 24, на вул. Леся Курбаса, 7, 9, повідомляє прес-служба департаменту. 

 

На даний час вже проведена реставрація дверей в будинку на вул. Грушевського, 42.

 

"Цю тему (реставрації дверей пам'яток архітектури) підтримано установами, громадськими організаціями та підприємцями. Таким чином проведена реставрація дверей в будинках на вулицях Незалежності, Шашкевича, Гетьмана Мазепи. Бачимо, що поцес реставрації дверей набуває предметної форми. Наразі є приклади бездоганного виконання робіт. Але є приклади й сумнівних методів і якості. В цьому питанні ще багато потрібно працювати. Та найголовніше, що в цьому питанні вже зародилось конкурентне середовище, яке однозначно призведе до підвищення якості, збільшення обсягів, зменшення вартості робіт. І хотілось щоб зародилась і розширилась галузь реставрації." - прокоментував Володимир Ідак, начальник відділу охорони культурної спадщини ДМАКС.