Свіжі новини з котеджного містечка Franko River Club. ФОТО


Триває будівництво котеджного містечка Franko River Club.

 

В котеджах №14,20,30 та 33 виконується оздоблення фасаду. На вулицях між котеджами 30-33 та 24-27 виконуються роботи зі встановлення бруківки.

 

Також тут прокладено електричні кабелі, мережі для зовнішнього освітлення вулиць, відеонагляду та кабель інтернет. Підведено газопостачання до всіх котеджів містечка.

 

Змонтовано дашки над коминами в котеджах №20-30.

 

 

Franko River Club — котеджне містечко із 33 об'єктів, де кожен будинок має свій особистий стиль, не порушуючи при цьому цілісне сприйняття всього комплексу – затишного, гармонійного, особливого.

 

Вишуканість відчувається в усьому: плануванні фасаду, інтер’єру, ландшафту. Котеджне містечко розташоване близько головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р. Бистриця-Надвірнянська. Franko River Club побудоване у стилі «органічної архітектури» видатного архітектора Райта Ллойда.

 

 

Панорамні вікна, через які наче входить життя всередину першими ранковими променями. Ритмічне розчленування фасаду каркасами, відкритий план, тераси.

 

Лаконічність та довершеність ліній. Фасад витриманий у стриманій кольоровій гамі.

 

Будинки з прилеглими ділянками від 8 до 15 соток кожна, яка відокремлена від сусідської огорожею-живоплотом.

 

Територія, що виходить до дороги, обнесена цегляним парканом, окремі фрагменти якого зроблено з кованих деталей. Загалом навколо всього містечка – зовнішня глуха огорожа, виконана з декоративної цегли.

 

Просторі дороги та тротуари з бруківки, якісне вуличне освітлення. За чистоту під’їзних доріг нестиме відповідальність двірник.

 

Дбайливі руки садівника доглянуть кожен газон та кущик. Цілодобова охорона подбає про безпеку Ваших родин.