Стан будівництва житлового комплекса «Millennium» у вересені. ВІДЕО


Стан будівництва житлового комплекса «Millennium» станом на вересень 2020 року.

 

1 ЧЕРГА БУДІВНИЦТВА: Будинок 12 – продовжуються внутрішні роботи. Будинок 11 – встановлюється ліфт, встановлюються вхідні двері у квартири. Будинок 10 – ведуться внутрішні роботи. Будинок 9 – будівництво 8 поверху. Будинок 8 – будівництво 8 поверху. Будинок 7 – відбувається монтаж вікон та розпочали фасадні роботи, внутрішні роботи (штукатурка та монтаж електрики). Завершення монтажу в'їзду до підземного паркінг.

 

2 ЧЕРГА БУДІВНИЦТВА: Будинок 14 – повністю завершено будівництво, ведуться внутрішні роботи. Будинок 19-18 - ведеться роботи з утеплення даху,ведуться внутрішні оздоблювальні роботи. Будинок 17-16 – будівництво 10 поверху. Будинок 15 – розпочали будівництво 5-6 поверху. Продовжують підземний паркінг.

 

4 ЧЕРГА БУДІВНИЦТВА: Будинок 32 – розпочато будівництво 6 поверху.

 

Будівельна компанія МЖК Експрес-24, яка майже 25 років на ринку будівництва України, при проектуванні нових об’єктів завжди враховує не лише особливості планувань квартир та нерухомості, а перш за все ландшафт та місце забудови.

 

Основою будь-якого будинку є його фундамент. У нашому житловому комплексі «Millennium» при проектуванні та виконанні будівельних робіт ми зробили вертикальну ізоляцію фундаментів, врахували рух підземних вод та розробили систему дренажу дощових вод.

 

І попри те, що роботи ще ведуться, ми можемо з впевненістю сказати, що підземний паркінг та інші будинки у нас не підтоплює води немає. Ми робимо все необхідне, щоб Ви почувалися затишно, комфортно та безпечно у своїх оселях.

 

«МЖК Експрес-24» - ОБИРАТИ ТОБІ!

 

Записатись на оглядини квартир можна у відділі продажу: Січових Стрільців, 58.

 

Телефонуйте: +380-50-433-14-03.

 

Сайт: http://millennium.if.ua

 

«МЖК ЕКСПРЕС-24»: НАШІ БУДИНКИ — ЦЕ НАШЕ ОБЛИЧЧЯ