Стало відомо, скільки прикарпатці платитимусь за газ у листопаді


ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” повідомив ціну на природній газ, спожитий у листопаді. Про це ідеться на офіційній сторінці у Фейсбук ТОВ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ".

 

Прикарпатці платитимуть 8,82681 гривень за кубометр. Однак, як прогнозують фахівці уже після новорічних свят почнеться традиційне падіння цін на природний газ.

 

"Шановні споживачів — побутові клієнти ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" повідомляємо вам ціну на природній газ спожитий у листопаді 2020 року. Звертаємо вашу увагу, що вартість блакитного палива в Україні напряму залежить від котирувань на європейських біржах (NCG, TTF), оскільки в балансі газу лише половину складає ресурс вітчизняного видобутку, інша половина — це імпортний газ. Після падіння цін до історичного мінімуму навесні цього року, з серпня на газових хабах Європи стабільно відбувається здорожчання вартості палива. Це традиційний сезонний тренд на європейських ринках напередодні опалювального сезону. Зокрема, з 25 вересня по 25 жовтня котирування day-ahead на європейському хабі TTF зросли на 32,8%", - ідеться у повідомленні.