Школу в Боднарові добудують за 93 млн гривень


Переможцем тендеру стало ТОВ «Рембудкомінвест» (Івано-Франківськ). Вартість будівництва становить 93,5 млн. гривень. Під час аукціону вдалося зекономити понад 2 млн гривень.

 

Планується, що будівництво завершиться до кінця 2021 року, інформує "Галичина".

 

За даними ЄДРПОУ, засновником ТОВ «Рембудкомінвест» є житель Івано-Франківська Яцишин Володимир Богданович.

 

Раніше йшлося, що будівництво триває з 2011 року. Тоді було збудовано фундамент і цокольне приміщення, але потім фінансування було припинено. У школі передбачено навчання для 600 учнів, інформують Вікна.

 

Будівництво було відновлене в 2016 році.

 

На даний час в селі Боднарів навчається близько 300 дітей і щодня вони ризикують своїм здоров’ям, а подекуди й життям. Щоденно вони мусять по декілька разів переходити одну з найдинамічніших трас Прикарпаття, аби дістатись до столової чи на урок фізкультури. А діти початкових класів змушені долати щоденно близько кілометра в один бік аби потрапити в їдальню.

 

Довідка. Школа роздiлена на двi черги булiвництва. Перша черга будiвництва — два пусковi комплекси — блок №1 та блок №2.

 

Друга черга будівництва — блок №3. Будинок З-поверховий, з технiчним підпіллям та горищним дахом складається з трьох блоків.

 

У будинку школи передбачено блок початкових класiв, класнi кiмнати i предметні кабiнети, лабораторiї, навчально-виробничi майстернi i фiзкультурно-спортивнi примiщення, бiблiотека, актова зала з допомiжними примiщеннями, харчоблок, медпункт, адмiнпримiщення.