Ще сім дитячих садків з'явиться в Івано-Франківську

Про це розповіла заступниця директора департаменту освіти Наталя Микула.

За її словами, зараз 89% дітей охоплено дошкільною освітою. Загальний показник в Україні – лише 74%.

 

«Нам важливо попри те, чого досягли в цьому напрямку, не збавляти обертів. Адже садки залишається однією з головних потреб нашого міста. Населення Франківська щороку зростає, разом з тим збільшується кількість маленьких франківців. Це прекрасно, але розуміємо, що потрібно створити належні соціальні умови», - розповів міський голова Руслан Марцінків.

 

Тим часом вже готують до відкриття садок «Янголятко» в Микитинцях. Заклад збудовано за співфінансування міста та села. Потужність закладу - 110 місць, але фактично тут зможе навчатись більше дошкільнят.

 

Ще один дошкільний заклад зводять у Крихівцях. Оскільки село інтенсивно розвивається, потреба у дитячих садках тут й надалі існує. На сьогоднішні відбувається коригування проекту й визначаються з новим підрядником, оскільки попередній не справлявся з проектом.

 

Тривають роботи з відновлення садка «Подоляночка», що на вул. Хоткевича, 11А. На територію вже проведено комунікації, зараз тут завершують фасадні роботи, а також будують котельню. За проектом потужність садка – 7 груп (2 ясельні та 5 дошкільних), він зможе вмістити понад 200 малят.

 

 

Також цьогоріч департамент освіти і науки переїхав у нове приміщення на вулиці Кардинала Любомира Гузара (Новгородська), 15. А в приміщенні на вулиці Бандери, 10Г облаштують дитячий садок. Оскільки тут колись такий був, робіт очікують значно менше, ніж на інших об’єктах. Зараз проект відновлення закладу на затвердженні.

 

 

Крім того, навчально-виховний комплекс, що включає й дитячий садок, зведуть в Опришівцях. Проект передбачає й добудову школи. Документація щодо об‘єкту зараз перебуває на експертизі.

 

 

В планах є сучасний садочок на території біля дамби річки Бистриця Солотвинська, в районі вулиць Целевича-Хіміків.

 

 

Під будівництво одного з дитсадків місто має на меті виділити ділянку в межах вулиць Вовчинецької-Радіщева-Хмельницького. Ще один дитячий садок спорудять в районі 25-ї школи. Заклад зможе прийняти 200 діток. Зараз тут ведуться підготовчі роботи, очікують дозвіл на початок будівництва.