Сергій Савчук: Популярність «теплих кредитів» серед ОСББ стабільно висока

Минулого тижня, з 21 по 25 травня цього року, ще 103 ОСББ взяли участь в Урядовій програмі з енергоефективності та взяли у банках більше 26 млн грн «теплих кредитів», що на 2 млн грн перевищує показники позаминулого тижня, коли близько 100 ОСББ отримали 24 млн грн на утеплення багатоповерхівок.

«Як бачимо, ОСББ залучають дедалі більші суми коштів на енергоефективні заходи, а це значить, що ОСББ усвідомлюють значущість комплексного підходу до енергомодернізації багатоповерхівки», - прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Так, за результатами опитування ОСББ, які вже взяли участь у програмі, саме проведення повної термомодернізації будинку – утеплення разом із встановленням ІТП з системою автоматичного погодного регулювання – дає можливість фактично вдвічі і більше скоротити рахунки за опалення.

 

При цьому, населення, яке проживає у приватних будинках, також продовжує дбати про свої оселі та комфорт, проводячи необхідні заходи: встановлювати лічильники, замінювати вікна на енергоефективні, проводити теплоізоляцію стін тощо.

 

Всього за минулий тиждень у банках залучено більше 103 млн грн «теплих кредитів», з них:

- на енергоефективні заходи для ОСББ – 103 кредити на суму більше 26 млн грн;

- на утеплення індивідуального житла – більше 2500 кредитів обсягом 75 млн грн;

- на придбання твердопаливних котлів – 93 кредити на суму майже 3 млн гривень.