Отримати інформацію про містобудівну документацію можна буде онлайн

В Україні створять інтернет-портал для збору та опублікування основних відомостей (метаданих) про містобудівну документацію. Про це повідомляє прес-служба Віце-прем’єр-міністра України Генадія Зубко.

Завдяки порталу. можна буде прискорити процеси пошуку та оформлення інвестиційних земельних ділянок, розроблення проектів землеустрою та будівництва. У відкритому доступі на порталі буде розміщено основні метадані стосовно будівельної документації у 24 областей, АРК, Києва та Севастополя, а також більше, ніж 40 ОТГ.

 

 

На думку міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, реалізація цього проекту є кроком до створення в Україні містобудівного кадастру державного рівня.

 

 

«Після реалізації проекту усі основні метадані щодо будівельної документації можна буде знайти за 2-3 хвилини. Це стимулюватиме розвиток будівельної галузі в Україні. Адже проектанти дізнаватимуться про потенційних замовників своїх послуг. А девелопери швидше залучатимуть інвестиції у будівництво, з огляду на прискорене збирання аналітичної інформації про стан планування територій», — підкреслив Зубко.

 

 

Реалізація проекту в анексованому Криму та на окупованих територіях Донбасу відбуватиметься після їх фактичної деокупації.