Орендують квартиру і розносять її на друзки: в Україні підлітки придумали нову "розвагу". ФОТО


В Україні ріелтори зіткнулися з  проблемою – орендарі громлять винайняті  подобово квартири.

 

Заради хайпу, підлітки і блогери здатні повністю розгромити приміщення.

 

"Винайняв на добу квартиру хлопець , на вигляд пристойний і культурний. Ну і сюжет банальний – тусовка, вечірка, купа підлітків, розгром. Сусіди вчасно повідомили, що біда, біжіть сюди! Дізнаємося у колег, виявляється, що вони знайомі з ним і теж був розгром квартири", –  розповідають ріелтори.

 

Компанія підлітків зовсім не приховує свої тусовки. Вони розміщують відео в Instagram і показують широкому загалу, як п'ють, курять, і не тільки цигарки.

 

Водночас б'ють щось у квартирі, фотографуються у ваннах, смітять, горланять пісні. Ріелторка намагалася розшукати родичів цих буйних підлітків, опублікувавши їхні фото, але, на жаль, їй це не вдалося.

 

"Збитків завдали на 61 тисячу гривень. Пробили в холодильнику діру. Звичайно, ремонту техніка тепер не підлягає, його потрібно замінити. Поліція на виклик не приїхала.

 

Останнім часом також з'явилися пранкери, які винаймають подобово квартири і псують їх, можуть перефарбувати стіни, шпалери, і зняти все це на відео. І якби ж то колір стін тільки змінити, вони малюють посеред квартири коноплі.

 

Під час карантину по Києву буквально прокотилася хвиля подібних розваг. Ймовірно, тому що заклади були закриті, а підліткам хотілося потусити. Так, на Печерську в Києві студенти винайняли квартиру і вкрали з неї техніку – плазмову панель і кавоварку. Поліція приїхала на виклик. Там припускають, що молодик надав фальшиві документи під час укладання договору про оренду, житло він винайняв спеціально для вечірки і погрому.

 

Як правило, вони підсилають дівчинку або дуже пристойного хлопця для укладення договору.

 

Юристи кажуть, що єдиний спосіб боротьби з такими орендарями – це офіційні договори на оренду, тоді у вас на руках залишаться копії їхніх документів.

 

"Крім того, можете брати хорошу заставу, яку повернете, якщо ніхто нічого не поб'є в квартирі. Хоча бувають такі збитки, що нічим вже не покриєш. І все у квартирі детально знімайте на відео, перш ніж передавати в чужі руки, щоб потім ніхто не говорив, що унітаз був зламаний або ще щось. Ну і потрібно перевіряти документи клієнтів, щоб не виявилося, що вони фальшиві. Можете пошукати цих людей у соцмережах, щоб зрозуміти, з ким маєте справу. І підліткам краще житло не здавати", – радить юрист Віктор Шевченко.

 

Інформація і фото – Obozrevatel