Новий житловий квартал "Липки" від БК "Ярковиця" - надійне капіталовкладення у нерухомість

Новий Житловий комплекс «Липки» від будівельної компанії «Ярковиця» – це  європейське містечко закритого типу, яке передбачає гармонійне поєднання місцерозташування, зручної інфраструктури та комфорту. При його створенні першочергово бралися до уваги потреби людей, а також високі європейські стандарти, що на даний час дозволяє бути житловому комплексу одним з найунікальніших новобудов Івано-Франківська.

Особливо привабливим у Житловому комплексі «Липки» є його розташування, адже він побудований по вулиці Мазепи, 164 поблизу міського озера. Це стане прекрасним бонусом для майбутніх жителів, адже окрім чудової панорами з вікна вони зможуть, не прикладаючи зайвих зусиль, у будь-який час прогулятися берегами озера.

  

Комплекс налічує 11 корпусів 9-поверхової забудови, площа забудови сягає близько 6 га. Схема розташування будинків передбачає місця для паркування, відпочинкову зону та багату інфраструктуру. Зокрема, тут є і велика кількість зручних лавочок для відпочинку, і майданчики для прогулянок та дитячих забав тощо. Всюди розміщено ліхтарі, які зроблять зручним пересування територією містечка у темну пору доби.

 

Планування квартир здійснено з урахуванням забезпечення найоптимальнішого комфорту і функціоналізму. Немає непотрібної незадіяної площі, усе максимально прораховано і втілено в реальність. Кожна квартира обладнана якісними вхідними дверями українського виробництва, вікнами з двокамерними склопакетами, теплою підлогою. Також підведена комунікація до лічильників, виконана штукатурка та стяжка під маяк, якісно зроблена сходова з великим холом та перилами з нержавійки. Усі роботи здійснювалися кваліфікованими фахівцями, а використані матеріали мають тільки відмінні характеристики і постачались від надійного виробника з бездоганною репутацією.

 

Містечко має неабияку привабливість і для комерційної діяльності, адже в ньому розміщена велика кількість комерційних приміщень. Це дає можливість створити відмінні умови у плані  бізнесу та торгівлі.

 

Територія містечка, як уже згадувалося вище, буде закритого типу. Це створить для жителів максимально комфортні умови проживання і безпеки. Крім того передбачена цілодобова охорона та постійний відеонагляд. Для молодих батьків ці обставини будуть особливо зручними, адже вони завжди зможуть бути спокійними щодо безпеки своїх дітей, не переживаючи, що дитина непомічено покине територію містечка або хтось чужий зайде на ігровий майданчик.

 

Окремої уваги заслуговує  наявність поблизу корпусу №11 дитячого садочка, що значно спростить здобуття дошкільної освіти маленькими жителями комплексу. Будівельна компанія «Ярковиця» подбала, щоб це не стало проблемою і побудувала садочок на території житлового комплексу.

 

Купити квартиру у Житловому комплексі «Липки» – це насамперед здійснити надійне капіталовкладення у нерухомість і отримати максимум умов і комфорту. Адже Будівельна компанія «Ярковиця» продумала все до найменших дрібниць, врахувавши найвибагливіші побажання і смаки своїх клієнтів. Купуйте квартиру у ЖК «Липки» і отримуйте все омріяне та навіть трошки більше!