Модерністську будівлю центрального ринку Івано-Франківська зруйнують


Центральний ринок почав працювати на початку 1989 року. Будівля знаходиться в центрі міста, тому суперечки про право власності вже давно велися між забудовниками та адміністрацією.

 

Ще у 2017 році Виконавчий комітет виніс на сесію питання про приватизацію приміщень критого ринку. Воно увійшло до «Програми приватизації комунального майна територіальної громади міста Івано-Франківська на 2015-2017 роки».

 

Ukrainian Modernism повідомляє: В останні роки ринок став активно забудовуватися торговими центрами, один з яких вдубували прямо в ринок (на фото зліва).

 

На території, огородженій парканом, скоро виросте ще одна халабуда — для неї демонтували кілька жовтих навісів. Планується їх повне знесення і забудова всього фасаду ринку.

 

Робиться все це з дозволу місцевого Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради».

 

Ось, як прокоментував цю ситуацію директор Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради: «На вашу думку, ринок має цінність? Я вважаю, це смішно».