Міська рада відмовила надати ділянку площею 0,8 га під забудову новоствореній громадській організації

В Івано-Франківську звільнився ласий шматок землі неподалік дамби річки Бистриця Солотвинська, і ту же знайшлися бажаючі його забудувати. Раніше, фірма екс-депутата міської ради Романа Тимківа збиралася звести там мотель, та якось не заладилось. Тепер на ділянку претендує громадська організація «Прикарпатська спілка інвалідів та учасників АТО» - хоче звести житлову багатоповерхівку.

Земельна ділянка по вулиці Надрічна,5 займає площу 0, 797 га. Її цільове призначення - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. 

 

Ділянка на кадастровій карті 

 

До липня 2016 року територія перебувала в оренді приватного підприємства «Плюс 999» для будівництва мотелю з сервісним обслуговуванням автомобілів. Проте у жовтні Івано-Франківська міська рада вирішила не продовжувати договір оренди землі.

 

За інформацією аналітичної платформи «YouControl», приватне підприємство «Плюс 999» створене ще у 1999 році. Його засновником є відомий у Франківську забудовник, екс-депутат міської ради Роман Тимків.

 

 

Щодо підприємства 20 березня 2015 року відкрито незавершене виконавче провадження. А станом на 1 березня 2017 року, згідно даних аналітичної платформи «YouControl», сума податкового боргу ПП «Плюс 999» становить 324 тисяч гривень.

 

 

Як тільки земля втратила попереднього орендаря, одразу ж знайшлися бажаючі змінити цільове призначення цієї ділянки та забудувати територію житловими будинками.

 

Громадська організація «Прикарпатська спілка інвалідів та учасників АТО» подала в міську раду документи для отримання дозволу розробки нового проекту землеустрою для будівництва та обслуговування  багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення. 15 грудня 2016 року Івано-Франківський МВК погодив це рішення і виніс на розгляд сесії Івано-Франківської міськради.

 

Однак місцеві депутати це рішення не підтримали і відмовились надати громадській організації дозвіл на складання проекту землеустрою.

 

Варто відзначити, що сама ГО «Прикарпатська спілка інвалідів та учасників АТО» створена зовсім недавно, наприкінці листопада 2016 року. Її головою є Кахно Віктор Сергійович.

 

 

Вигляд території на вулиці Надрічна