Квартири в "Містечку Мануфактура" з вигодою 15%. Акцію продовжено до 07.12.2018

Житловий Комплекс Містечко Мануфактура - новий будівельний проект, розташований за 20 хвилин від центру Франківська по вулиці Дудаєва. Інфраструктура комплексу достатньо розвинена: поряд знаходиться школа, дитячий садок, супермаркет, спортзал.
Житловий Комплекс Містечко Мануфактура - новий будівельний проект, розташований за 20 хвилин від центру Франківська по вулиці Дудаєва.
 
 
Інфраструктура комплексу достатньо розвинена: поряд знаходиться школа, дитячий садок, супермаркет, спортзал.
 
 
Авторство проекту належить відомому девелоперу Вертикаль. Архітектурна подоба житлового кварталу бере своє походження зі столиці Данії.
 
 
У двох будинках розміститься 220 квартир з покращеними плануваннями та з використанням екологічного будівельного матеріалу. Внутрішній двір прикрашатиме дитячий майданчик у стилі фасаду. Для зберігання автомобілів заплановані гаражні бокси.
 
 
Містечко Мануфактура - проект компанії Вертикаль – це ім'я на ринку нерухомості відоме з 2010 року. На рахунку компанії біля шести житлових комплексів різних видів, реалізація яких не викликає ніяких дорікань зі сторони інвесторів.
 
 
Девелопер користується позитивною репутацією завдяки високій якості робіт і принциповому дотриманню термінів будівництва.
 
 
Поспішайте отримати знижку 15%. Акція діє до 7 грудня.