Хід будівництва ЖК "Містечко Липки". ВІДЕО


Триває будівництво Містечка "Липки" по вулиці Гетьмана Мазепи,164 від будівельної компанії "Ярковиця", яке стане вдосконаленою версією "Калинової Слободи".

 

Наразі тут: споруджено перекриття торгового центру; триває встановлення алюмінієвих фасадів на корпусах №6 та №7; в першому та другому під'їздах корпусу №1 зроблено 2 оглядові квартири; споруджені комерційні приміщення під корпусом №2; ведуться оздоблювальні роботи на корпусах №2 та №9.

 

 

Планування квартир перегляньте тут:http://bit.ly/2Yl1A1z

 

Територія житлового комплексу закрита, з цілодобовою охороною. Це дозволить мешканцям мікрорайону насолоджуватися приватним простором, зеленою територією та дитячими майданчиками, не хвилюючись за власну безпеку. А комфорт і затишок - важливі фактори при виборі майбутнього помешкання.

 

Широка площа забудови — цілих 6 гектарів — дозволяє облаштувати на прибудинковій території зелені зони для відпочинку дорослого населення та малечі, ігрові майданчики. Тишу, чистоту і безпеку не тільки у вашому помешканні, а й надворі, важко переоцінити. Саме тому закритий житловий комплекс і те, що сторонні не зможуть потрапити на територію - важливий фактор для вашого спокою, особливо якщо у вас є діти.

 

Деталі в офісі компанії особисто, або за телефоном: 77-77-77; (099) 777-7-770; (068) 777-7-770.

 

Центральний офіс компанії: Івано-Франківськвул. Військових Ветеранів, 10Б.

 

Інформаційний відділ на об'єкті: Івано-Франківськвул. Мазепи, 164.