Кабмін виділив ще 300 мільйонів на програму "теплих" кредитів

Завдяки цьому рішенню щонайменше 65 тисяч родин зможуть скористатися програмою безповоротної фіндопомоги на утеплення житла та заміну газових котлів.

Кабінет міністрів України виділив 300 мільйонів гривень на реалізацію програми "теплих" кредитів, що надаються на підвищення енергоефективності житлового фонду. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, пише Уніан.

 

"Виділяємо додатково 300 мільйонів гривень на "теплі" кредити. Завдання - до 2020 року стати енергонезалежною державою і ефективно економити ресурси", - зазначив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.У прес-службі державного агентства з питань енергоефективності та енергозбереження повідомили, що 260 мільйонів гривень з цієї суми будуть надані фізичним особам на утеплення індивідуального житла; майже 10 мільйонів гривень - на заміну котлів; майже 30 мільйонів гривень - на енергоефективні заходи для організацій співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і житлово-будівельних кооперативів.

 

У відомстві зазначили, що завдяки цьому рішенню ще як мінімум 65 тисяч сімей зможуть скористатися програмою безповоротної фінансової допомоги на утеплення житла та заміну газових котлів.