Іванофранківці обирають житло по вулиці Залізнична, 3 від будівельної компанії «Альянс ІФ»

Менш ніж за рік часу, команда будівельної фірми завоювала довіру клієнтів та продемонструвала професійний підхід до будівництва.

Житловий комплекс по вул. Залізнична, 3 в Івано-Франківську — перший багатоквартирний будинок молодої компанії «Альянс ІФ». Відповідальність, європейські стандарти планування житла, енергоефективні та сучасні комплектуючі уже встигли переконати в цьому мешканців Івано-Франківська.

Власники квартир по вул. Залізнична, 3 наголошують, що компанія «Альянс ІФ» яскраво відрізняється від інших забудівників міста за рахунок відкритості в роботі та індивідуального підходу до кожного клієнта.

«Квартиру вибирала давно. Чесно, таких об'єктів і таких компаній дуже небагато. Зручне розташування, в центрі міста, якісні матеріали, хороша ціна. Дуже тішать темпи будівництва. Компанію представляють молоді люди, які дуже відповідальні у своїй роботі і завжди намагаються зробити більше, ніж обіцяли. Видно, що будують з думкою про людей які будуть жити в цьому будинку»,— ділиться враженнями пані Мирослава Кочак, яка одна із перших придбала квартиру по вул. Залізнична, 3.

І справді розташування комплексу дуже вигідне — центральна частина міста, навколо розвинена інфраструктура зовсім поруч магазини, аптеки, сквер, фітнес-клуб, кінотеатр, гостьовий паркінг. Поблизу комплексу знаходяться дитячі садочки, загальноосвітні школи.

Зручне транспортне сполучення дозволяє без проблем доїхати до будь-якої точки міста. Квартири мають зручне планування, індивідуальне опалення, броньовані двері та високоякісні металопластикові вікна з німецького профілю від «Першого віконного заводу» з 5-річною гарантією.