Економна двокімнатна існує: про квартири з розумним плануванням у Франківську


Сучасний ритм міста спонукає до розумного розподілу часу та грошей. Все частіше люди обирають невеликі квартири, де по максимуму і з користю використано житлову площу. Де є все необхідне і нічого зайвого.

 

Здавалося б, у невеличкій квартирі важко буде розмістити меблі, техніку та продумати доцільний дизайн. Але насправді це просто: цілком можливо створити функціональний інтер’єр, де кожен елемент матиме своє доречне місце. Цей факт підтверджує планування двокімнатних квартир у «Містечку Козацькому».

 

Архітектори будівельної компанії «Вертикаль» добре попрацювали над тим, щоб у відносно невелику площу вмістити максимум необхідного та корисного. Щоб відчувати усі зручності двокімнатної квартири і при цьому користуватись перевагами однокімнатної.

 

Для кого підійде компактна двокімнатна квартира? Це вибір людей, які раціонально використовують власні можливості та прагнуть отримати максимум при невеликих затратах. Це - активні люди, молоді сім’ї, студенти, фрілансери, яким потрібно відділити відпочинкову зону від робочої.

 

Крім того, невелика двокімнатна квартира - ідеальний подарунок для батьків або бабусі з дідусем. Усі знають, що для старших людей особливо важливо економити на комунальних послугах. І компактне житло дозволить користуватися такою перевагою.

 

Проаналізуємо плюси економних двокімнатних квартир.

 

Низька вартість.

 

Купляючи квартири від забудовника, ви платите за фактичну кількість квадратних метрів. Тому двокімнатна квартира за площею, як однокімнатна, - досить економний варіант, адже і вартість буде низькою.

 

Використання площі по максимуму.

 

Компактні квартири вирізняються особливо продуманим плануванням, де кожен куток використано розумно. Архітектори проектували житло таким чином, щоб мешканці відчували комфорт та зручність без жодних обмежень через невелику площу.

 

Економічність.

 

Можна не хвилюватися у майбутньому про захмарні ціни у квитанції на комуналку. Адже використання електроенергії чи газу буде значно меншим. До прикладу, у «Містечку Козацькому» площа економної двокімнатної квартири – 46, 90 метрів квадратних.

 

Мінімальні витрати на ремонт.

 

Логічно, що ремонт невеликої квартири буде значно дешевшим. Можна зекономити на ламінаті, шпалерах, фарбі, плитці. Адже для великої за площею двокімнатної квартири і матеріалів знадобилося б значно більше. Додаткова вигода при здачі в оренду. При відносно невеликому капіталовкладенні, ви все ж отримуєте повноцінну двокімнатну квартиру. І при здачі житла в оренду зможете заробляти значно більше, ніж з аналогічної за розмірами та ціною однокімнатної квартири.

 

Якщо цікавитесь купівлею економної квартири, звертайтеся: Відділ продажу БК «Вертикаль» /050/ 240-10-67 /068/ 240-10-67.

 

Головний офіс з продажу: вул. Незалежності, 39. Пн-Пт - 10.00-19.00 Сб - 12.00-18.00 Нд - 12.00-16.00.