Для дітей-сиріт з Прикарпаття за бюджетною програмою придбають квартири

Вчора під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулося чергове засідання обласної комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Було розглянуто питання щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.

 

Під час вивчення наданих матеріалів та обговорення їх членами комісії визначено напрям використання субвенції в сумі 2 598, 769 тис. грн на придбання житлового будинку для дитячого будинку сімейного типу за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Меморіальна, буд. 6.

 

Кошти виділятимуться в межах передбачених на реалізацію Регіональної цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки.

 

Додамо, що в цьому році було прийнято рішення про виділення коштів на придбання житлових приміщень для створення двох дитячих будинків сімейного типу та на придбання житла для п’ятьох дітей-сиріт, осіб з їх числа.