ЖК «Скеля» - один з найкращих проектів для інвестицій у Карпатах (відео)

Саме зараз у Яремчі будують апартаменти класу «комфорт». Це ЖК «Скеля» - один з найкращих проектів для інвестицій у Карпатах. Саме інвестицій, адже ви можете жити і відпочивати у апартаментах, а коли ними не користуєтесь – здавати їх в оренду і отримувати прибуток.

Це сучасне житло у десятиповерховому будинку з торгівельними приміщеннями в самому центрі Яремчі – осередку туризму та культурного життя Карпат.

 

Місто-курорт Яремче – районний центр. Саме з Яремчі зручно починати подорожі Карпатами: зовсім поруч знаходятсья Карпатський біосферний заповідник і Говерла, національний парк «Гуцульщина», а в годині їзди - Буковель – головний гірськолижний курорт України. Окрім того, такі культурні та торгівельні осередки яу Коломия і Косів.

 

відео стану будівництва ЖК "Скеля" станом на вересень 2019

 

Зручна інфраструктура.

Завдяки наявності залізничного сполучення, ви зможете легко, швидко та стабільно дістатися своєї власності будь-коли. Екологічна чистота. Яремче з трьох боків межує з національними парками, тож цілюще чисте повітря, джерельна вода та смачна гуцульська кухня сприятимуть оздоровленню круглий рік. Інвестиційна привабливість.

 

 

Квартира у ЖК «Скеля» - надійна інвестиція.

Щороку все більше і більше людей мають змогу працювати з будь-якого місця, і обирають саме Карпати. Тож попит на якісне житло в цьому регіоні тільки зростає. А альтернативою ЖК Скеля є лише нерухомість у Буковелі. Але ціни там значно вищі.

 

Отримання доходу.

ЖК «Скеля» - чи не єдиний об’єкт такого класу у Карпатах. Ви і ваші гості отримуєте комфорт міста у серці природи. Ви можете отримувати дохід цілий рік, адже туристичний сезон в Карпатах не закінчується.

 

Адреса

м. Івано-Франківськ, вул. Південний Бульвар 23/31

Контакти

  • +38 067-344-55-67
  • (0342)75-05-52
  • (0342)75-05-62
  • +38 050-373-70-23

E-mail gal_dvir@ukr.net

 

Власна квартира в українських Карпатах

www.galskelya.com.ua