ЖК "Гетьманський" – комфортне і доступне житло від "Альянс ІФ"


Кожна сім’я прагне жити в місці, в якому панує особлива атмосфера. Там, де є можливість кожного дня насолоджуватись затишком та комфортом. І це саме те, що нас всіх об’єднує – рідний, дорогий, неповторний куточок, який дарує радість та спокій і несе в собі одне велике поняття – дім.

 

Новий житловий комплекс «Гетьманський» — створений для втілення нових сімейних історій. Це будинок, місце, де кожна велика родина почувається у цілковитій безпеці, місці, що оберігає від будь-яких негараздів. Головною ідеєю проекту є — створення комфортного та справді доступного помешкання.

 

Це стало можливим завдяки розвиненій інфраструктурі, ретельному проектуванню, зручному плануванню, застосуванню найкращих європейських традицій та передових технологій для створення сучасного міського житла.

 

Діти матимуть змогу гратись на розвиваючому та безпечному дитячому майданчику, а батьки, відпочивати та милуватись облагородженою територією і зеленими насадженнями. Комфорт власного простору - це значно більше ніж планування та інфраструктура.

 

Саме тому, при будівництві ЖК "Гетьманський" ми враховуємо кожну деталь і для кожного буде місце для улюбленої справи. Купувати квартиру — значить купувати місце для здійснення всіх бажань

 

Обираючи житло в ЖК "Гетьманський", ви отримаєте: – будівництво за євростандартами; – внутрішню штукатурку стін за маяками; – бетонну стяжку підлоги; – панорамні енергоощадні п’ятикамерні вікна з подвійним склопакетом; – можливість індивідуального перепланування; – якісні вхідні протипожежні та антивандальні металеві двері з двома замками; – монтаж лічильників обліку електроенергії, води, газу; – безшумний вантажно-пасажирський ліфт; – бездоганне оздоблення холу та сходових майданчиків; – дозвіл на автономне опалення; – спортивний і дитячий майданчики; – домофон з відеокамерами на вході до під’їзду; – підведення інтернету та кабельного ТБ; – ландшафтний дизайн з власною територією з освітленням.

 

За деталями звертайтесь в офіс БК "Альянс ІФ": м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 93а

 

або за телефоном: (0342) 55-99-93; Моб: (050) 357-07-50, (096) 357-07-50;

 

Е-мейл: allianceif.com@gmail.com

 

Сайт: www.allianceif.com.ua