За останній місяць ДАБІ провело на Франківщині понад сотню позапланових перевірок

У вересні 2017 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області проведено 101 перевірку. Зокрема, 3 планових та 98 позапланових.

Під час контрольно-інспекційних заходів на об’єктах будівництва посадовими особами ДАБІ виявлено порушення містобудівного законодавства, інформує прес-служба ДАБІ. 

 

Найбільш розповсюджені з них – будівництво або реконструкція об’єктів без реєстрації дозвільних документів, відхилення від затверджених проектних рішень на об’єктах нового будівництва, недотримання будівельних норм, стандартів і правил.

 

Серед іншого, встановлено факт будівництва магазину на вулиці Шевченка, 6-а в місті Галич без дозволу на виконання відповідних робіт. За виявлене правопорушення на замовника будівництва, фізичну особу-підприємця, накладено штраф у розмірі 623 тис грн.

 

Загалом за останній місяць Держархбудінспекцією винесено 12 постанов у справах про адміністративні правопорушення та за правопорушення у сфері містобудівної діяльності на суму 672 тисяч 380 гривень.