Як проходить будівництво ЖК "Липки" у вересні. ВІДЕО


Фінал вже близько! Вересень швидко промайнув, але за цей час ми встигли багато. У всіх корпусах та в дитячому садочку завершили фасади.

 

Займаємося внутрішнім оздобленням у будинках комерційних приміщеннях та торгівельному центрі. Приділили увагу благоустрою прибудинкових територій. Добігають до кінця роботи з перекриття паркінгу.

 

Більше дивіться у відеоролику. Тримаємо темп!

 

 

Планування квартир перегляньте тут:http://bit.ly/2Yl1A1z

 

Територія житлового комплексу закрита, з цілодобовою охороною. Це дозволить мешканцям мікрорайону насолоджуватися приватним простором, зеленою територією та дитячими майданчиками, не хвилюючись за власну безпеку. А комфорт і затишок - важливі фактори при виборі майбутнього помешкання.

 

Широка площа забудови — цілих 6 гектарів — дозволяє облаштувати на прибудинковій території зелені зони для відпочинку дорослого населення та малечі, ігрові майданчики. Тишу, чистоту і безпеку не тільки у вашому помешканні, а й надворі, важко переоцінити. Саме тому закритий житловий комплекс і те, що сторонні не зможуть потрапити на територію - важливий фактор для вашого спокою, особливо якщо у вас є діти.

 

Деталі в офісі компанії особисто, або за телефоном: 77-77-77; (099) 777-7-770; (068) 777-7-770.

 

Центральний офіс компанії: Івано-Франківськвул. Військових Ветеранів, 10Б.

 

Інформаційний відділ на об'єкті: Івано-Франківськвул. Мазепи, 164.