В Україні можуть обмежити висотність забудови

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства оновлює державні будівельні норми, зокрема, пропонує обмежити висотність забудови території в населених пунктах.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, передає прес-служба міністерства.

 

“Ми вводимо нові лінії обмеження містобудівної діяльності, зокрема “блакитні лінії”, які будуть регулювати обмеження забудови по висоті в населених пунктах – це розв’яже проблему хаотичної забудови по висотності і сприятиме гармонізації міського простору”, – повідомив заступник міністра.

 

“На сьогодні чиннчі норми встановлюють лише обмеження існуючих та запроектованих вулиць і доріг. Це так звані “червоні лінії”, що позначають землі загального користування, призначені для прокладки комунікацій, благоустрій вулиць і т.д., а також “лінії регулювання забудови” – розташування будівель. Обмеження висотності у нас відсутнє”, – пояснив Парцхаладзе.

 

За його словами, оновлені норми будуть затверджені найближчим часом.

 

Раніше повідомлялося, що Мінрегіон планує переглянути застарілу норму щодо обов’язкового проектування сміттєпроводів у багатоповерхівках.

 

За матеріалами Економічна Правда