В Івано-Франківську триває реконструкція занедбаного дитячого садочка. Фото

Тривають роботи з відновлення садка «Подоляночка», що на вулиці Хоткевича, 11А. До 1996 року він функціонував як ДНЗ «Львівської залізниці».

У 2013 році садок передали у власність громади Івано-Франківська, а цьогоріч провели тендер та почали перші етапи його реставрації.

 

Як розповів начальник управління капітального будівництва МВК Роман Галіпчак, до сьогодні проводили демонтаж старих конструкцій, адже від старого садка залишаться, фактично, тільки стіни. Зараз працюють над встановленням даху та віконних блоків.

 

 

Крім того, цьогоріч у планах прокласти інженерні мережі, реконструювати трансформаторну підстанцію, виконати загальні будівельні роботи в котельні, добудують сходовий майданчик. За проектом потужність садка – 7 груп (2 ясельні та 5 дошкільних) і він зможе вмістити близько 200 малят.

 

Начальник УКБ підкреслює, що процес реконструкції набагато складніший, ніж будівництво «з нуля». Адже під час робіт часто виникають непередбачувані труднощі. Проте, якщо все складеться добре, відкрити заклад планують вже наступного року.

 

Принаймні ніяких затримок ні з боку підрядника, ні з боку фінансування наразі немає.

 

 «Приміщення і територія були в занедбаному стані. Робимо все, щоб наступного року відкрити цей садок. Для цього є достатні підстави і політична воля вкладати в реконструкцію кошти. Район стрімко розвивається, тому садок тут дуже потрібен. Добре, що вдалося передати його у власність громади. Найцінніше – не стара будівля, а саме територія, підведені мережі», - зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

 

  

З його слів, також активно зводиться другий садок в Крихівцях, на стадії завершення в Микитинцях, готується до відкриття в Угорниках, складається проектна і тендерна документація для садка на Каскаді біля «Епіцентру» та в Опришівцях.

 

Амбітний проект: перевести департамент освіти, щоб в його нинішньому приміщенні облаштувати дитсадок.