В Івано-Франківську на один мурал стало більше. ФОТО

Сьогодні, 23 жовтня у дворі на вулиці Довженка 11 А – 9 Б відкрили новий мурал.

Це вже 16-й настінний розпис у Франківську.

 

Новий мурал – це своєрідний заклик до активного дозвілля та проведення часу з рідними. Малюнок звертає увагу мешканців міста на те, скільки часу вони витрачають на гаджети, забуваючи оглядатися довкола та тішитись красою природи. 

 

"Гаджети полегшують нам роботу, дозволяють швидко зв’язатися з тими, хто далеко від нас. Та часто поза екраном наших телефонів чи комп’ютерів ми й не помічаємо, що навколо стільки всього прекрасного. Ми просто забуваємо приділити більше часу своїм дітям, рідним і друзям, врешті самим собі. Новий мурал – це спосіб нагадати, що світ навкруги настільки цікавий і багатий, що нам варто бути більше в реальному, ніж у віртуальному просторі. Для створення муралу обрали будівлю ГРП у дворі на Довженка 11 А – 9 Б... Коли ми тільки починали наш проект, з нами співпрацювали один-два художники. Зараз їх кількість набагато більша", – зазначила секретар міськради Оксана Савчук.

 

Автори нового муралу – художники Олег Цьомко та Юлія-Марія Комара.

 

«Ідея була не моя, та я хотів додати трохи казковості, тому на роботі можна побачити різних персонажів, які вилітають з кульбабки. Насправді ті персонажі, то плід багатої фантазії хлопчика. Малювати мені допомагала Юлія-Марія Комара, без неї було б скрутно, не встиг би закінчити до холодів», – відзначив  Олег Цьомко.