У всіх теплових районах Франківська почнуть перевірку готовності до опалювального сезону


В "Івано-Франківськ теплокомуненерго" затвердили графіки здачі будинкових систем на щільність.

 

Підготовка до нового опалювального сезону вступає у нову фазу.

 

Графіки здачі будинкових систем централізованого опалення на щільність по всіх теплових районах обласного центру, інформує Фіртка з посиланням на сторінку підприємства.

 

Окрім будинків, які обслуговує наше підприємство, затверджено до виконання також графіки здачі будинкових систем централізованого опалення на щільність, до яких теплоносій подаватиметься від ТОВ СТЕК.

 

Так, по тепловому району «Позитрон» необхідно буде здійснити гідравлічні випробування на щільність у 229 будинках, по тепловому району «Дорошенка» - у 206 будинках, по тепловому району «Пасічна» - у 295 будинках.

 

"Обсяги робіт – величезні, а терміни проведення робіт встановлено і вони повинні бути завершені до кінця серпня поточного року. Це обумовлено тим, аби до початку опалювального сезону виявити всі пошкодження і провести всі необхідні ремонтні роботи. Разом із цим варто нагадати мешканцям багатоквартирних житлових будинків, що здебільшого внутрішньобудинкові системи експлуатуються впродовж тривалого часу без необхідних капітальних ремонтів і терміни експлуатації систем давно вже вичерпані. Тому слід до жовтня, початку опалювального сезону, спільними зусиллями разом із співвласниками та управляючими компаніями провести необхідні роботи", - повідомляють тепловики.

 

Крім того, на підприємстві додають, часто стан внутрішньобудинкових систем опалення настільки зношений, що стає на заваді вчасному та якісному початку опалювального сезону до цих житлових будинків.