Ще один затишний сквер з’явиться в Івано-Франківську

На завершальному етапі – капітальний ремонт скверу на вул. Грюнвальдській.

Роботи розпочали минулого року, однак в силу обставин змушені були призупинити.

 

Тепер ремонт відновили і приблизно за місяць планують завершити цей об’єкт. Таким чином, в центрі міста з’явиться ще одна затишна оаза.

 

«Цей сквер був у занедбаному стані, тому взялись його відновлювати паралельно з іншими відпочинковими зонами в місті. Актуальність реконструкція ще й в тому, що розташований сквер на вулиці, яка йде з залізничного вокзалу. Такі собі ворота в місто. І перше, що впадало у вічі туристам був цей занедбаний скверик», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

 

У проекті передбачено облаштування тротуарів та пішохідних доріжок, нове освітлення, вуличні меблі, відеоспостереження, озеленення.

 

Директор департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Михайло Смушак розповів, що раніше тут були влаштовані автентичні бордюри та плити з пісковика.

 

 

Наразі їх демонтували, проте після влаштування основи плити з пісковика повернуться сюди в оновленому вигляді. Що стосується кам’яних бордюрів, то їх вже встановлять з урахуванням сучасних вимог, в тому числі й потреб маломобільних груп.