Прикарпатці, які не погасять борги за газ до 1 жовтня, можуть втратити право на субсидію


З наближенням опалювального сезону все більше сімей на Прикарпатті задумується над актуальним питанням: як зекономити на комуналці через отримання субсидій.

 

ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» нагадує, що згідно з постановою Кабміну №62 від 6 лютого 2019 року, у випадку наявної простроченої понад місяць заборгованості за спожитий газ, загальна сума якої перевищує 340 грн, – житлова субсидія на наступний сезон призначатися не буде.

 

1 жовтня наша компанія передасть в органи місцевого самоврядування, а саме в їх структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, інформацію щодо наявності заборгованості за спожитий газ споживачами, котрі претендують на отримання субсидій, – зазначила Леся Хараїм, начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут».

 

Станом на 1 вересня 101 921 клієнтів ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» отримували від держави допомогу на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому, понад 46 тисяч з цих домовласників боргують за спожитий газ суму в 13 233 185 грн. На час карантину «Івано-Франківськгаз Збут» не застосовує штрафні санкції за прострочення оплати за спожитий газ, а також не припиняє поставки газу боржникам.

 

Однак наявний борг буде підставою для скасування субсидії