Подорожчали майже в 1,5 раза: стали відомі нові ціни на квартири в Україні


В Україні тільки за перший квартал 2019-го ціни на квартири у Вінниці виросли на 44%. Водноча у Львові в результаті подорожчання однокімнатна квартира в середньому коштує більше, ніж у Києві.

 

Про це з посиланням на дані статистики порталів нерухомості повідомляє видання "Сегодня".

 

Середня ціна однокімнатної квартири у Вінницькій області – 670 тис. грн. На Тернопільщині – 595 тис. грн, у Чернігівській області – 458,5 тис. грн.

 

Найвищі ціни на "однушки" – у Львові. В середньому вартість квартири становить 922 тис. грн, тоді як однокімнатні квартири в Києві пропонують у середньому за 809 тис. грн.

 

А найбільш різке подорожчання на житло з початку року спостерігалося у Вінницькій області. У трійці лідерів також Тернопільський і Чернігівський регіони.

 

"Однокімнатні квартири, як найбільш затребувані в туристичному місті, можуть подорожчати в деяких районах Львова до рівня київських – у цьому я не сумніваюся. Якщо порівнювати хороші квартири у Львові і погані в Києві, то вони в цінах приблизно зрівняються. Але розрив між столицею і обласними центрами є. Якщо в Києві ціна за метр квадратний приблизно $1000, то у Львові та Одесі – $750, Харкові та Дніпрі – на рівні $550", – говорить директор департаменту Асоціації ріелторів України Едуард Базус.