
Останній місяць літа для нашого житлового району “Княгинин” був насичений подіями – від важливих кроків у будівництві до вшанування пам’яті наших Героїв.
Ми провели дві виїзні наради, під час яких оглянули кілька об’єктів – 26, 39/1, 39/2, 40 корпуси, внутрішній двір №5 та підземний паркінг №5. Такі наради дозволяють оцінити стан робіт безпосередньо на місці, перевірити темп і якість, а також узгодити подальші кроки з розбудови району.
Одним із ключових етапів стало завершення фасадних робіт у дворі №2. Тут архітектурна композиція вже має завершений вигляд: кольори й форми будинків перегукуються між собою, утворюючи гармонійний простір. 18 корпус став фінальним акцентом цієї картини – завдяки йому двір набув цілісного вигляду.
Важливою подією стала робоча зустріч із фахівцями з нерухомості. Вони оглянули наші комерційні приміщення, розташовані вздовж Бульвару Молоді, які вже готові до ремонту. Керівник відділу продажу Тарас Лутчин детально представив об’єкти, акцентуючи на їхніх площах, функціональному плануванні та готовності до запуску бізнесу.
Особливе місце у серпневих подіях посіла панахида на честь Героїв біля Стели пам’яті. 22 серпня ми вшанували наших колег, які віддали життя, захищаючи територіальну цілісність України. Рідним вручили пам’ятні дошки з портретами захисників та матеріальну допомогу від компанії.
Ще однією визначною подією стала презентація дев’ятого корпусу. Напередодні Дня Незалежності ми представили новий будинок, зведений за участі архітекторів Міжнародної спілки міста Мюнхен. Його поверхи виконані у трьох різних конфігураціях, а форми змінюються відносно висотності, завдяки чому будинок органічно вписується в район і водночас має власний характер.







0 Коментарів - Написати коментар