Однокімнатні квартири для молодого подружжя в Містечко «Липки»


Містечко «Липки» від БК «Ярковиця» пропонує просторі однокімнатні квартири для молодого подружжя.

 

Закінчилися ті часи, коли діти жили з батьками. Сьогодні молодь мріє про власний окремий куточок. Це допомагає, як стати самостійними і не сподіватися на батьківську допомогу, так і зберегти стосунки, які у спільному побуті трохи відрізняються від романтичних зустрічей. Чому треба жити окремо?

 

Економія.

 

Часто діти живуть з батьками заради економії. А це тягне за собою пастку, що діти навчаться економити, замість того, щоб навчитися заробляти.

 

Самостійність.

 

Скільки б не було років дітям, вони все одно залишаються дітьми для своїх батьків. А це означає, що вони завжди хочуть «допомогти». Але ця допомога іноді геть не потрібна. Молоде подружжя має вчитися самостійності, а під постійною опікою батьків цього навчитися складно.

 

Взаємовідносини.

 

Навіть, якщо у вас найкращі батьки і найтепліші стосунки, то їх треба зберігати на відстані. А спільний побут веде до дрібних непорозумінь, які мають шанси з часом загостритися. Молодим людям треба думати про те, як налагодити власні стосунки і притертися один до одного, а не як вгодити батькам.

 

Планування квартир перегляньте тут:http://bit.ly/2Yl1A1z

 

Територія житлового комплексу закрита, з цілодобовою охороною. Це дозволить мешканцям мікрорайону насолоджуватися приватним простором, зеленою територією та дитячими майданчиками, не хвилюючись за власну безпеку. А комфорт і затишок - важливі фактори при виборі майбутнього помешкання.

 

Широка площа забудови — цілих 6 гектарів — дозволяє облаштувати на прибудинковій території зелені зони для відпочинку дорослого населення та малечі, ігрові майданчики. Тишу, чистоту і безпеку не тільки у вашому помешканні, а й надворі, важко переоцінити.

 

Саме тому закритий житловий комплекс і те, що сторонні не зможуть потрапити на територію - важливий фактор для вашого спокою, особливо якщо у вас є діти.

 

Ми із задоволенням приймаємо відвідувачів, щоб усе продемонструвати та розповісти. Наш консультаційний центр працює: Пн-Пт 9.00-17.00; Сб 9.00-13.00. Івано-Франківськвул. Мазепи, 164.

 

Також Ви можете отримати всю необхідну та цікаву інформацію про стан будівництва чи квартири в режимі онлайн. А ще ми завжди на зв’язку за телефонами: 099 777 3 770⠀і 098 777 3 770.