Наприкінці літа у Коломиї розпочнуть будівництво басейну вартістю 140 млн гривень. ВІДЕО

Водноспортивний комплекс зведуть на Співочому полі. Попередньо, його кошторис – 140 мільйонів гривень.

На реалізацію наймасштабнішого соціального проекту в Україні значну частину фінансування отримали з державного бюджету, Проект виконають за умови співфінансування з місцевого бюджету. 10% від загальної суми повинно виділити місто. 

 

Загальна площа території для водноспортивного комплексу – 1,25 га. Для будівництва басейту обрали інше місце, аніж планували. Попередньо йшла мова про парк Шевченка. Сьогодні затверджено інше місце – територія Співочого поля.

 

У новому водноспортивному комплексі буде три басейни: 25-метровий, на шість доріжок, басейн просто неба та невеличкий басейн для плавання на байдарках. Також тут будуть зали для боротьби і боксу, тренажерний зал, універсальний ігровий зал з трибунами для глядачів. У плані передбачено і тенісні корти та конференц-залу.

 

Будуватимуть комплекс у дві черги. Спочатку попрацюють над «серцем» комплексу – басейнами, а вже далі візьмуться до тренажерних залів та інших спортивних і побутових приміщень. Розпочнуть закладати фундамент вже незабаром – наприкінці серпня. Прогнозовано, триватиме будівництво водноспортивного комплексу два роки.

 

Детальніше у сюжеті НТК.