Хід будівництва ЖК "Manhattan" станом на лютий 2018р.

Фотозвіт з ходу будівництва житлового комплексу "Manhattan" від будівельної компанії "Благо" станом на лютий 2018 року.

Район Manhattan – сучасний, спланований в деталях, дуже зручний та стильний район для комфортного життя, роботи і відпочинку. В ньому nпередбачено дошкільний дитячий заклад, сучасний ігровий дитячий майданчик європейського типу, місця для зберігання візочків і спортивного інвентаря.

Однією із вагомих особливостей Manhattan є квартири в форматі Smart, і не дарма, адже проаналізувавши різні типи людей та сімей, їх стиль життя, вимоги до комфорту і якості, архітектори та дизайнери компанії “Благо” розробили сучасне планування, яке максимально забезпечує зручність для мешканців нових домівок. Одно-, дво- та трикімнатні квартири, smart-квартири, таунхауси з окремим входом в форматі Smart, який забезпечує велику функціональність у звичайній площі, зручне зонування.

 

 

 

 

 

Район Manhattan спроектовано і втілюється за європейськими принципами, тому тут багато функціональності та новітніх технологій, які використовуються при будівництві. Це сучасний формат життя, що включає зручність та стиль, роботу і відпочинок, сервіс високого рівня.

 

 

Контакти

 

Адреса: м.Івано-Франківськ ,вул. Євгена Коновальця, 35

Тел: (0342) 71-54-00;

Моб: (050) 737 13 50, (097) 184 41 14;

Електронна пошта: blagoinform@gmail.com;

Сайт: www.blago.if.ua