Хід будівництва мікрорайону "Містечко Соборне" станом на лютий

Відеозвіт з будівництва житловоко комплексу "Містечко Соборне" від будівельної компанії "Благо", станом на лютий 2018 року.

У будинку №1, №2, №3 продовжуються роботи по благоустрою прибудинкової території. Встановлено ліхтарі зовнішнього освітлення. Завершуються роботи по оздобленню цокольного поверху фасадними плитами. У будинку №4 продовжуються роботи по утепленню фасаду будинку, триває благоустрій прибудинкової території.

 

У будинку №5 розпочато роботи по благоустрою прибудинкової території. Завершено оздоблення димових та вентиляційних каналів і парапетної стіни. Завершено штукатурення стін 1-10 поверхів. Проводиться монтаж вхідних дверей у квартири та побутові приміщення. Продовжується влаштування внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення. Завершено монтаж ліфта. Здійснюється внутрішньобудинкове електропостачання. Завершено влаштування бетонних стяжок в гаражах.

 

У будинку №6 завершується мурування стін 10-го поверху. У будиноку №7 розпочато мурування стін 8-го поверху. У будинку №8 завершується зведення 5-го поверху.

 

У будинку №9 завершуються роботи по перекриттю цокольного поверху, здійснюються підготовчі роботи для мурування стін 1-го поверху. У будиноку №10 завершується мурування стін 1-го поверху. У будинку №11 завершується зведення цокольного поверху. Здійснюється підготовка до влаштування перекриття цокольного поверху.

 

 

"Містечко Cоборне" поєднує в собі зручності великого міста і затишок передмістя. Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території з просторими майданчиками та хорошим плануванням квартир.

 

Контакти будівельна компані "Благо":

м. Івано-Франківськ,

вул. Євгена Коновальця, 35

Відділ продажу: 

+38 (0342) 714-000
+38 (050) 0714-000
+38 (097) 0714-000
Email: blagoinform@gmail.com

Сайт: http://blago.if.ua/